LEASING sprzętu IT od 1500 złotych

GRENKELEASING.Potrzebujesz sprzętu lub oprogramowania, żeby pracować i zarabiać? Przeszkodą w realizacji planów jest wielkość jednorazowej inwestycji? Nie czekaj, zrealizuj swoje plany korzystając z oferty naszego wieloletniego partnera. Zapoznaj się ze szczegółami oferty firmy GRENKELEASING - dla zakupów IT próg finansowania od 1500 zł netto, szybka decyzja, minimum formalności.

Firma Grenkeleasing Sp. z o.o. działa w ramach międzynarodowej grupy finansowej Grenkeleasing AG z Baden-Baden. Specjalizuje się w finansowaniu nowoczesnych technologii, w tym w szczególności, sprzętu komputerowego, kserograficznego oraz sprzętu telekomunikacyjnego.
Specyfiką działalności firmy jest oferowanie usług leasingowych poprzez sieć wyspecjalizowanych partnerów, jakimi są autoryzowani dostawcy przedmiotów leasingu.

GRENKELEASING oferuje proste i szybkie finansowanie przedmiotów za pomocą leasingu.

ZALETY LEASINGU w GRENKELEASING

OFERTA - PRZEDMIOTY LEASINGU

RODZAJE UMÓW

LEASING TRADYCYJNY Klasyczny i najbardziej popularny na polskim rynku rodzaj umowy leasingowej, który zawiera w sobie opcję nabycia przedmiotu leasingu. Charakteryzuje się tym, że po zakończeniu umowy, klient ma prawo nabyć przedmiot umowy za wartość końcową z góry określoną w umowie.

LEASING OPTYMALNY Najczęściej stosowany w krajach zachodnich typ umowy dla przedmiotów nowoczesnej technologii o szybkim tempie zmian. Cechą tego leasingu jest to, że nie zawiera w umowie gwarancji wartości zakupu przedmiotu leasingu. Jednakże i tutaj klient ma możliwość zakupu sprzętu (po skończonym leasingu) za jego wartość rynkową. Najczęściej jednak, klient zwraca użytkowany sprzęt firmie leasingowej i zawiera kolejną umowę na nowszej generacji sprzęt.

LEASING KLIK Podobnie jak umowa Optymalna najczęściej stosowany w krajach zachodnich typ umowy dla przedmiotów nowoczesnej technologii o szybkim tempie zmian. Cechą tego leasingu jest dodatkowo obsługa serwisowa (stały abonament) doliczana do miesięcznej opłaty eksploatacyjnej

WYMAGANE DOKUMENTY – PROCEDURA PROMOCYJNA
dotyczy przedmiotów od wartości 3000 (od 1500 dla sprzętu komputerowego) do 10 000 zł netto

 1. Wniosek – procedura promocyjna. (bez danych finansowych, bez majątku)
 2. Dokumenty założycielskie firmy w zależności od formy prawnej (wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS, umowa spółki)
 3. Dwa dowody tożsamości

WYMAGANE DOKUMENTY – PROCEDURA UPROSZCZONA
dotyczy przedmiotów od wartości 10 000 do 30 000 zł netto

 1. Wniosek – procedura uproszczona
 2. Dokumenty założycielskie firmy w zależności od formy prawnej (wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub innego rejestru lub KRS, umowa spółki)
 3. Dwa dowody tożsamości

WYMAGANE DOKUMENTY – PROCEDURA ZWYKŁA
dotyczy przedmiotów powyżej 30 000 zł netto

 1. Wniosek i Informacja dodatkowa do wniosku – procedura zwykła
 2. Dokumenty założycielskie firmy w zależności od formy prawnej (wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub innego rejestru lub KRS, umowa spółki)
 3. Regon i NIP
 4. Dwa dowody tożsamości
 5. Powyżej 100 000 netto dodatkowo Bilans + RZIS za ostatni rok lub PIT

GRENKELEASING sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wymagania dostarczenia innych dokumentów finansowych poza wymienionymi powyżej oraz zaświadczenia z Urzędu Skarbowego i ZUS o braku zaległości płatniczych.

PRZEBIEG TRANSAKCJI

 1. Złożenie wniosku wraz z informacjami dodatkowymi do wniosku
 2. Przekazanie wymaganych dokumentów
 3. Wybór wariantu warunków finansowych
 4. Wydanie decyzji odnośnie możliwości udzielenia leasingu
 5. Podpisanie umowy i wydanie przedmiotu leasingu.

KONTAKT

Grenkeleasing sp. z o.o., ul. Nowogrodzka 21, 00-511 Warszawa
Telefon: 22 584 50 70
Fax : 22 584 50 90
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.