aktualności

pronet.pl partnerem WoodWing Software

autoryzacje

pronet.pl został partnerem WoodWing Software, firmy przodującej w dziedzinie projektowania rozwiązań wspierających działalność wydawniczą. Obie firmy zamierzają spopularyzować produkty WoodWing Software wśród polskich wydawców. Adresowane do tej grupy odbiorców rozwiązania mają za zadanie usprawnienie pracy i poprawienie wydajności przez wspomożenie i zintegrowanie procesu powstawania publikacji.


Podstawowe produkty WoodWing Software to wtyczki Smart do programów Adobe InDesign i Adobe InCopy. Wśród nich wymienić należy Smart Styles, Smart Layout, Smart Catalog i Smart Hyphen. Oprogramowanie WoodWing jest przystosowane do pracy w środowiskach mieszanych, korzystających z różnych platform sprzętowych i systemów operacyjnych, a dzięki wykorzystaniu jako formy zapisu formatu XML (ang. Extensible Markup Language), asymilowanego przez różnorodne aplikacje użytkowe, może współpracować zarówno z przeglądarkami internetowymi, jak i z różnymi systemami plików wykorzystywanymi w procesie wydawniczym.

Głównym, najbardziej zaawansowanym produktem WoodWing Software jest Smart Connection Enterprise - system wspomagający i umożliwiający kontrolowanie przebiegu procesu wydawniczego opierającego się na aplikacjach Adobe InDesign i InCopy. System ma za zadanie usprawnienie procesu powstawania publikacji, dzięki sprawniejszej wymianie informacji między osobami lub działami pracującymi nad wydaniem (autor, grafik, korektor, redaktor), na przykład dzięki interfejsowi WWW pozwalającemu na dostarczanie materiałów i zatwierdzanie zmian w trybie zdalnym. Dodatkowo system umożliwia jednoczesną publikację wydania papierowego (lub elektronicznego) i internetowego, jest więc idealnym rozwiązaniem dla wydawców posiadających własne portale informacyjne. Smart Connection Enterprise jest uniwersalnym, otwartym i stale uaktualnianym systemem edycyjnym, charakteryzującym się funkcjonalnością i prostotą, chwaloną przez użytkowników systemu zarówno w fazie wdrożenia, jak i podczas codziennej pracy. Wśród wielu klientów korzystających z Smart Connection Enterprise znajdziemy zarówno niemieckich wydawców prasowych Financial Times Germany i Gruner & Jahr AG, jak i amerykańskie wydawnictwo książkowe Harcourt oraz ukraiński dom wydawniczy Publishing House-Telegraaf Magazines.

Woodwing Software oferuje przygotowanie rozwiązań bazujących na oprogramowaniu Smart i dostosowanych do potrzeb konkretnych klientów. Do najbardziej znanych tytułów prasowych, korzystających z dedykowanych systemów przygotowanych przez WoodWing, należą angielskie gazety The Guardian i The Observer.

pronet.pl działa w branży informatycznej od 1995 roku, świadcząc usługi dla dużej grupy klientów z branży poligraficznej, reklamowej i wydawniczej. Specjalizuje się w integracji systemów komputerowych w środowiskach mieszanych.

Więcej informacji na temat systemów edycyjnych, można uzyskać pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

strona WoodWing Software
http://woodwing.com/