pronet.pl

Index Manager - Archive...

fotoware products Index Manager firmy FotoWare jest usługą katalogową, której zadaniem jest utrzymanie zawsze aktualnego indeksu twojego cyfrowego archiwum. Index Manager wyodrębnia informacje zapisane w formacie tekstowym (z XMP, metadanych IPTC i file info oraz informacje i treść z dokumentów PDF i pakietu Office) i na podstawie tych danych umożliwia szybkie odnalezienie plików odpowiadających nawet najbardziej złożonym kryteriom wyszukiwania.

Do czego służy Index Manager?
Index Manager jest usługą katalogową, upraszcza archiwizację zasobów i ułatwia ich udostępnianie. z Index Managerem cyfrowe archiwum można bez obaw rozbudowywać przez lata — nie straci na aktualności i nie stanie się anachroniczne np. z powodu wolnego wyszukiwania lub problemów z konfiguracją. Index Manager jest usługą wspomagającą dla innych produktów FotoWare: FotoWeb i FotoStation.

Co potrafi Index Manager?
Index Manager przeszukuje i indeksuje wszystkie rodzaje plików (digital media) zgromadzonych na serwerze (zdjęcia, dokumenty PDF, dokumenty XML oraz szereg formatów multimedialnych), innymi słowy tworzy indeks wszystkich zasobów. Dzięki Index Managerowi podstacje robocze mogą przeszukiwać i odnajdywać właściwe pliki z imponującą prędkością, przy czym pliki mogą znajdować się w różnych miejscach na serwerze lub w sieci — w kilku folderach, na kilku dyskach twardych, na wymiennych nośnikach lub dostępne on-line.

Jak działa Index Manager?
Index Manager na bieżąco aktualizuje indeks plików zmodyfikowanych, przemianowanych, przeniesionych, usuniętych lub dodanych. Wyodrębnia informacje zapisane w formacie tekstowym (z XMP, metadanych IPTC i file info oraz informacje i treść z dokumentów PDF i pakietu Office) z plików i pozwala użytkownikom na swobodnie wyszukiwanie w tym tekście. Zapewnia szybkie przetwarzanie i dostarczanie wyników wyszukiwania klientom FotoStation i FotoWeb, nawet w przypadku zastosowania skomplikowanych kryteriów wyszukiwania.

Kto używa Index Managera?
Gazety codzienne, magazyny kolorowe, firmy ubezpieczeniowe, szpitale, agencje fotograficzne, zawodowi fotografowie i wielu innych klientów korzystających z cyfrowych archiwów.

Jak zainstalować Index Managera?
Index Managera instaluje się na serwerze, mogą z niego korzystać końcówki (FotoStation i FotoWeb) z całej sieci.

Jakie korzyści przynosi Index Manager?
Index Manager to usługa katalogowa upraszczającą archiwizację zasobów i ułatwiającą ich udostępnianie, dająca użytkownikom możliwość szybkiego przeszukiwania, brak limitu składowania (przez zwyczajne podłączenie nowego dysku do katalogu w Index Managerze) i dodatkowe funkcje w wersji Pro.

Z jakimi programami Index Manager może współpracować?
Index Manager wykorzystuje tylko otwarte standardy, więc twoje archiwa będą mogły być udostępniane w innych programach, nie ma odgórnie narzuconego standardu utrudniającego swobodę w posługiwaniu się archiwami. Wszystkie pliki wykorzystywane przez Index Managera są dostępne na ogół w formacie pliku tekstowego. Praca Index Manager nie ma wpływu na zawartość archiwum. Użytkownik ma zagwarantowany bezpośredni dostęp do zbiorów skatalogowanych przez Index Managera i może nimi w dowolny sposób manipulować z wykorzystaniem dowolnej aplikacji. Zadaniem Index Managera jest tylko i wyłącznie bieżąca aktualizacja katalogu indeksowanych zbiorów.

Jakie są wymagania sprzętowe dla oprogramowania Fotoware?
Wymagania sprzętowe dla: ColorFactory, Connect, FotoStation, FotoWeb, Index Manager

Gdzie można kupić produkty Fotoware?
Zachęcamy do wysłania zapytania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o bezpośredni kontakt telefoniczny ze sprzedawcą. Wszystkie produkty FotoWare, poza podstawową wersją aplikacji FotoStation Pro 7.0 Standalone (Mac/Win), można zamówić tylko u lokalnych przedstawicieli producenta, pronet.pl jest partnerem FotoWare w Polsce.
Większość produktów jest dostępna w wariantach Standard i Enterprise, zakup dodatkowych licencji nadmiarowych (Redundancy license) oraz licencji na połączenia równoczesne (Concurrent) wymaga wykupienia usługi wsparcia (SMA) o wartości 18% podstawowego kontraktu.

FotoWeb z Index Managerem i FotoStation Pro Client są dostępne także w pakiecie FotoWare Cameleon Web. Od stycznia 2013 aż do końca kampanii promocyjnej obowiązują bardzo korzystne warunki na zakup tej wersji oprogramowania. W cenę FotoWare Cameleon wliczony jest dwuletni okres wsparcia (SMA).

FotoWare jest firmą przodującą w dziedzinie projektowania oprogramowania DAM, służącego do zarządzania archiwami cyfrowymi i automatyzacji związanych z tych procesów, takiego jak FotoStation, FotoWeb, Index Manager, Connect i Color Factory.

pronet.pl jest partnerem FotoWare w Polsce, firma działa w branży informatycznej od 1995 roku, świadcząc usługi dla dużej grupy klientów z branży poligraficznej, reklamowej i wydawniczej.

zdjęcia: wykorzystano materiały promocyjne producenta

kontakt B2B

  • biuro:
    +48 226635075 czynne 9-17
    +48 601227484 czynne 9-17

kontakt B2C

  • sklep kilo jabłek:
    +48 226635076 czynne 9-17
    +48 576227130 czynne 9-17
Jesteś tutaj: Start Index Manager