pronet.pl

FotoWare Cameleon

fotoware products FotoWare Cameleon to trzy pakiety aplikacji FotoWare odpowiadające potrzebom różnych klientów. Wybierz najodpowiedniejszy dla ciebie zestaw narzędzi i wykorzystaj pełnię możliwości oprogramowania FotoWare. Działaj zgodnie z filozofią „Find, process, share...” — zorganizuj swoje cyfrowe archiwum adekwatnie do potrzeb — wyszukuj, przetwarzaj i udostępniaj zgromadzone pliki z pomocą FotoWare Cameleon.

Pakiety FotoWare Cameleon są dostępne w wariantach Standard, Professional i Web. Zachęcamy do wysłania zapytania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o bezpośredni kontakt telefoniczny ze sprzedawcą. Wszystkie produkty FotoWare można zamówić tylko u lokalnych przedstawicieli producenta, pronet.pl jest partnerem FotoWare w Polsce.

FotoWare Cameleon Standard

FotoWare Cameleon Standard FotoWare Cameleon Standard jest pakietem dla małych organizacji, biur zatrudniających od jednej do pięciu osób, które z wykorzystaniem FotoWare Cameleon będą mogły udostępniać i przechowywać pliki graficzne, dokumenty PDF, pliki audio i wideo czy też prezentacje PowerPoint.

FotoWare Cameleon Standard zawiera:
2x FotoStation Pro client

z możliwością rozszerzenia do 5x
1x Index Manager
z 1 indeksem
z podłączonymi maksymalnie 3 folderami (do 100 tysięcy plików w indeksie)

FotoWare Cameleon Professional

FotoWare Cameleon Professional

FotoWare Cameleon Professional to pakiet dla małych i średnich przedsiębiorstw, które otrzymują codziennie duże ilości dokumentów elektronicznych, takich jak zdjęcia, multimedia lub dokumenty PDF. Rozwiązanie pozwalające na optymalną i równoczesną realizację procesów indeksowania, edycji i wyszukiwania plików, idealne dla organizacji wymagających od cyfrowego archiwum szybkości i dostępności.

FotoWare Cameleon Professional zawiera:
5x FotoStation Pro client

z możliwością rozszerzenia do 25x
1x Index Manager
z 2 indeksami
z podłączonymi maksymalnie 3 folderami każdy (do 100 tysięcy plików w indeksie)

FotoWare Cameleon Web

FotoWare Cameleon Web FotoWare Cameleon Web jest rozwiązaniem kompleksowym, pozwalającym nie tylko na zarządzanie i korzystanie z cyfrowego archiwum, ale również na upublicznienie i udostępnienie go w Internecie. Stacja FotoStation służy do administrowania systemem, czyli skonfigurowania workflow i zarządzania zbiorami, pozostali użytkownicy, będący zarówno pracownikami jak i klientami, mogą korzystać ze zbiorów przez przeglądarkę. Interfejs webowy umożliwia zarówno przeglądanie, jak i upload i download plików, dostępność funkcji zależy od poziomu uprawnień użytkownika.

FotoWare Cameleon Web zawiera:
1x FotoStation Pro client

z możliwością rozszerzenia do 25x
1x Index Manager
z 2 indeksami
z podłączonymi maksymalnie 3 folderami każdy (do 100 tysięcy plików w 1 indeksie)
1x Web
z 10x (od stycznia 2013 do końca kampanii promocyjnej, standardowo 5x) licencjami na połączenia równoczesne
z możliwością dokupienia dodatkowych licencji

FotoWare jest firmą przodującą w dziedzinie projektowania oprogramowania DAM, służącego do zarządzania archiwami cyfrowymi i automatyzacji związanych z tych procesów, takiego jak FotoStation, FotoWeb, Index Manager, Connect i Color Factory.

pronet.pl jest partnerem FotoWare w Polsce, firma działa w branży informatycznej od 1995 roku, świadcząc usługi dla dużej grupy klientów z branży poligraficznej, reklamowej i wydawniczej.

zdjęcia: wykorzystano materiały promocyjne producenta

kontakt B2B

  • biuro:
    +48 226635075 czynne 9-17
    +48 601227484 czynne 9-17

kontakt B2C

  • sklep kilo jabłek:
    +48 226635076 czynne 9-17
    +48 576227130 czynne 9-17
Jesteś tutaj: Start FotoWare Cameleon